Jak ewidencjonować czas pracy?

Czas pracy

Niesłychanie ciekawym rozwiązaniem jest również moduł Czasu pracy, który pozwala na planowanie pracy pracowników pracującym w dowolnym systemie czasu pracy, również z uwzględnieniem konkretnych maszyn i stanowisk, jeśli jest to konieczne. Dla pracowników biurowych i pracujących w stałych porach można sięgnąć z gotowego planu pracy (np.: zawsze 8-16).

czas pracy

System sam kontroluje przekroczenia w czasie pracy pracowników i trafnie nalicza nadgodziny lub pracę w porach
nocnych. Aplikacja ta umożliwia też podłączenie do dowolnego systemu rejestracji czasu pracy (RCP) czyli systemu czytników kart automatycznie oznaczających pory rozpoczęcia i zakończenia pracy.

Wsparcie dla działu Kadr i Finansów

Ogromne korzyści z rozwiązania Technology ma również dział Kadr / HR i Finansów. Nie tylko jest odciążony od nieustannych zapytań ze strony pracowników, a także posiada dostęp do zaawansowanych raportów różnego typu. Wszystkie te dane mogą zostać również automatycznie wyeksportowane do dowolnego system kadrowo-płacowego w celu poprawnego naliczenia wynagrodzeń dla pracowników.

Standardowo system instalowany jest na serwerze klienta natomiast równie dobrze można z hostingu aplikacji. System można dowolnie dostosować do specyficznych wymagań. Z aplikacji można również korzystać bez potrzeby instalacji - działa on także w chmurze obliczeniowej (model SaaS) i jest dostępny poprzez każdą przeglądarkę.